امام جمعه اهل سنت گله دار عنوان کرد:روز میلاد حضرت فاطمه (س) روز صلح جهانی معرفی شود

به گزارش روابط عمومی مرکز اسلامی فاطمیه «شیخ مصطفی نوری»، در مراسم پایانی همایش «ریحانه النبی (ص)» که در سالن اجتماعات پالایشگاه مُهر فارس برگزار شد، گفت: حضرت رسول (ص) هرگاه مشتاق بهشت می شدند، حضرت فاطمه (س) را می بوئیدند، ان شاالله مجالس ما هم به بوی حضرت مزین شود.

امام جمعه اهل سنت گله دار با یادآوری این مطلب که محبت و مودت به فاطمه (س) دستوری قرآنی است، اظهارداشت: به نمایش گذاشتن محبت اهل بیت (ع)، سر وحدت مسلمین است باید به بانوی 2 عالم احترام گذاشت چرا که آن خلاصه زندگی حضرت رسول (ص) است.

وی با اشاره به اینکه آنچه از حضرت مریم (س) در قرآن وجود دارد، به همان اندازه هم در مورد حضرت فاطمه (س) است و ایشان بانوی 2 عالم هستند، افزود: این همایش برندی برای شهرستان است و سرمایه ای برای آخرت ماست و باید از این همایش برای بهره بردن از فضائل فاطمی استفاده کرد.

امام جمعه اهل سنت گله دار با تاکید بر اینکه خوشحالی برای میلاد حضرت فاطمه (س)، ارزشمند است، افزود: حضرت رسول (ص)، کتاب خدا و اهل بیت (ع) را به عنوان 2 گنجینه گران بها از خودشان به جای گذاشتند که این 2 از هم جدا نمی شوند تا با هم بر حضرت رسول (ص) وارد شوند.

به گفته شیخ نوری، فاطمه (س) برای همه زمان هاست ایشان همیشه زنده اند و همیشه تولد ایشان است چرا که فاطمه (س) یک موجود عظیمی و ثمره بهشت است و باید روز میلاد حضرت فاطمه (س) روز صلح جهانی معرفی شود.

اسکرول به بالا